Corrupt Moderators
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Corrupt Moderators

Coruptia exista ! (The Corruption Exists !) In Romania.. (In Romania..)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 La ce va ganditi in acest moment

Go down 
+5
dieratte
ingerasa
lamine
SpAiKeR
mihaita93
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
v3rra
Spamer Corupt
v3rra


Posts : 72
Join date : 2009-09-23
Age : 38
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 2 Oct - 13:39

Ma gandesc sa mai chem lume aici Big Grin
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 2 Oct - 14:30

ma gandesc ca bine faci
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 2 Oct - 14:46

Membri online: 90 (38 Membri şi 52 Vizitatori)
ma gandesc cata populatie.
m sa pun in fiecare zi sa vad scaderea (ieri erau 145)
Back to top Go down
dieratte
Spamer Corupt
dieratte


Posts : 109
Join date : 2009-09-23
Age : 49
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 2 Oct - 19:49

ma gandesc ca e o noua zi in paradisul munci
Back to top Go down
v3rra
Spamer Corupt
v3rra


Posts : 72
Join date : 2009-09-23
Age : 38
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptySat 3 Oct - 0:02

Ma gandesc ca au trecut 2 ani Crying or Very sad Ma gandesc ca mi-e dor de prietenul meu si am nevoie de el mai mult decat orice!!! Ma gandesc ca prietenia este sfanta si trebuie pretuita cat timp traiesti... pentru ca moartea ia tot.. lasa doar amintirea, regretul, lacrimile si suferinta... Ma gandesc ca ochii care nu se vad, nu se uita, daca sufletele sunt legate... Ma gandesc la Dan si la ziua blestemata de 5 octombrie ....
Ma gandesc la ce a fost....
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptySat 3 Oct - 20:26

ma gandesc ca mi-am luat oja ciclam electric Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptySat 3 Oct - 21:00

ma gandesc ca s-a banat pe forum tot ce incepe cu 79
am 85 am scapat rolling on the floor)
Back to top Go down
dieratte
Spamer Corupt
dieratte


Posts : 109
Join date : 2009-09-23
Age : 49
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyMon 5 Oct - 1:27

ma gandesc ca nu pot sa strang resurse
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyMon 5 Oct - 4:13

ma gandesc daca nu esti strangator Laughing)
Back to top Go down
v3rra
Spamer Corupt
v3rra


Posts : 72
Join date : 2009-09-23
Age : 38
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyTue 6 Oct - 21:49

ma gandesc ca am uitat cum e sa ai 800 de atacuri si sa te pierzi in rapoarte ... Sad am uitat cum se face Crying or Very sad imbatranesc Crying or Very sad
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyWed 7 Oct - 14:26

ma ganesc ca se mai intampla (eu nu mai stiu sa numar mai nou)
Back to top Go down
v3rra
Spamer Corupt
v3rra


Posts : 72
Join date : 2009-09-23
Age : 38
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 9 Oct - 13:47

Ma gandesc la strabunica mea care a spus o vorba mare... si uite ca am ajuns sa o inteleg ...
Ma gandesc la oamenii care pupa acolo unde au scuipat...
Ma gandesc viata nu e un film si nici un basm cu printese si feti frumosi ...
Ma gandesc la mama si experienta ei de viata...
Ma gandesc la blesteme... si ma gandesc ca poate exista totusi farmece...
Ma gandesc ca e al dracu de nasol sa te trezesti in lacrimi dupa ce ai adormit plangand.
Ma gandesc ca sora mea are dreptate atunci cand spune ca sunt idioata si ca ar trebui sa ma gandesc si la mine...
Ma gandesc ca n-am mai iesit din orasul asta infect de atat de mult timp incat am uitat..
Ma gandesc ca vacanta mea a fost 1 zi la mare...
Ma gandesc ca m-am sacrificat destul...
Ma gandesc ca iesirea la munte imi va face bine.
Ma gandesc ca vreau sa fiu departe...
Ma gandesc ca poate ma voi linisti daca fac cum faceam in liceu.... muzica tare, pedala apasata... si capul scos pe geam si urlat cat tin plamanii...
Ma gandesc la prietenii pe care i-am pierdut total aiurea...
Ma gandesc ca trebuie sa fii prost, idiot sau handicapat sa pierzi 3 oameni pentru 1 singur care oricum nu face nici pe jumatatea unuia din cei trei ...
Ma gandesc la visul meu din copilarie care s-a pierdut undeva pe drum ...
Ma gandesc la visele pe care orice femeie le are...
Ma gandesc ca si cel mai puternic om ajunge la capatul puterilor si cedeaza...
Ma gandesc ca eu am cedat.
Ma gandesc ca vis3z a avut dreptate cand a zis ca-mi fac zodia de ras.
Ma gandesc la ce am vorbit aseara cu yne si cat de puternic e si omul asta...
Ma gandesc la ce am vb ieri cu Mada si nimeni si nimic nu-mi va scoate din cap ideea ca toate fetele bune au parte doar de cretini, baietii buni dau de cate o parasuta care ii joaca pe degete....
Ma gandesc ca oamenii sunt cea mai cretina specie, nu inteleg de ce i-a facut Dumnezeu atat de prosti, fraieri...
Ma gandesc la ce spunea Saint-Exupery: "Iubirea nu inseamna doar sa privesti pe cineva, inseamna sa priveasca amandoi in aceeasi directie” si cata dreptate avea omul asta.
Ma gandesc sa imi fac o baie si sa plec la munca ca nu o sa le pese hartiilor ca m-am trezit eu brusc in lumea reala si nu mai sunt in visele mele adolescentine.

Si ma mai gandesc ca tare proasta sunt! Bai dar tare proasta sunt! Daca semanam cu mama acum mi-as fi bagat ce nu am (da, dar sunt femeie deci pot sa fac rost - promit ca ma imbat daca macar o data pot fi in stare sa fiu curva) si as fi rezolvat in puii mei problema.
Btw v-am zis ca in viata e bine sa fii cea mai mare curva? De ce? Pai curvele nu au vise, deci nimeni si nimic nu le poate distruge. Curva nu are sentimente deci nu va avea inima franta. Uitati-va in jur si ve-ti vedea ca zambetul unei curve e plin de satisfactie iar zambetul fetei cuminti e doar o masca.

PS: Daca stiti vreo curva care da meditatii pls PM me ...

PPS: Stiu ca suna al dracului de idiot dar... Vreau si eu ce au barbatii intre picioare....pentru cateva clipe... o bag, injur, ma racoresc si am rezolvat problema

PPPS: Oricum nu mi-am luat galetusa si lopatica... Ma mut la alta groapa, nisip e destul.
Cine vrea sa faca cu mine stelute din nisip?

PPPPS: Va pup si va iubesc!
Si spre deosebire de alti oameni eu cand spun "iubesc" o zic din tot sufletul. Va iubesc bai!
Sa aveti o zi insorita!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 9 Oct - 14:23

si eu te Kiss si te iubesc si nu mai fii nervoasa KissKissKissKissKissKiss

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Tweety_thankyou
Back to top Go down
ingerasa
Spamer Corupt
ingerasa


Posts : 11
Join date : 2009-09-25
Location : In visele tale...

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 9 Oct - 14:31

Ma gandesc ca verra -i trista dar ca saptamana viitoare va fi benefica pt ea iesirea..ma gandesc ca o sa ne distram si ma gandesc sa iti spun ca suntem cu tine si te iubim si noi! Kiss
Back to top Go down
dieratte
Spamer Corupt
dieratte


Posts : 109
Join date : 2009-09-23
Age : 49
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyFri 9 Oct - 19:08

si eu ma gandesc ca disera in dristor o sa fie un ospete surpriza Laughing)
Back to top Go down
dieratte
Spamer Corupt
dieratte


Posts : 109
Join date : 2009-09-23
Age : 49
Location : Bucuresti

La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 EmptyThu 15 Oct - 14:46

ma gandesc la voi
Back to top Go down
Sponsored content





La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty
PostSubject: Re: La ce va ganditi in acest moment   La ce va ganditi in acest moment - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
La ce va ganditi in acest moment
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Corrupt Moderators :: Grepolis :: Off-topic-
Jump to: